12. Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 23.06.2024r.

1. W poniedziałek, 24 czerwca, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona archidiecezji wrocławskiej oraz Wrocławia.

2. W sobotę, 29 czerwca uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz.7:00, 9:00, 18:00. Kolekta mszalna z tej uroczystości przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3. W miesiącach wakacyjnych; lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. w dni powszednie o

godz. 9:00 a w niedziele o godz.11:00. Pozostałe Msze św. wg. grafiku.

4.Parafia oo. Redemptorystów przy ul Wittiga, organizuje pielgrzymkę do Gruzji i Armenii w dniach 13-24 sierpnia br. Zostało jeszcze kilka miejsc wolnych. Dokładniejsze informacje u organizatorów pielgrzymki.

5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, która wyłożona w przedsionku kościoła.

6. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na leczenie Diany, która cierpi na ciężką chorobę genetyczną.