Czas wielkich uroczystości w naszej parafii

Drodzy parafianie. W najbliższym czasie czekają nas bardzo ważne uroczystości i historyczny moment w życiu naszej wspólnoty parafialnej. Chcemy bardzo dobrze przygotować się do tych wydarzeń zarówno pod kątem materialnym jak i duchowym. Zapraszamy, znajdźcie czas, by uczestniczyć w tych ważnych chwilach. Powiadomcie znajomych lub tych, którym nie po drodze do naszego kościoła.
12143172_451998054985402_7757948550280380826_n

30 września 2016- piątek- Wizytacja kanoniczna ks. Arcybiskupa Metropolity    Wrocławskiego Józefa Kupnego w naszej parafii.
O godzinie 15:00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a następnie na    prezentację księdzu Arcybiskupowi wspólnot działających w naszej parafii.
O godzinie 18:00 Arcybiskup odprawi uroczystą Mszę Świętą, w czasie której udzieli  młodzieży naszej parafii sakramentu Bierzmowania.

W niedzielę 2 października rozpoczynamy rekolekcje, które mają nas    przygotować do wielkiego dnia konsekracji i poświęcenia naszej świątyni. Nauki na    wszystkich mszach świętych. Rekolekcje potrwają do środy ( 5 października) a poprowadzi  je proboszcz Archikatedry Wrocławskiej- ks. Paweł Cembrowicz.

5 października ( środa) przeżywać będziemy uroczystość odpustową ku czci naszej  patronki świętej siostry Faustyny. O godzinie 18:00 zapraszamy na uroczystą sumę odpustową, której przewodniczyć będzie ks. Paweł Cembrowicz.

9 października- niedziela. Historyczny moment w życiu naszej parafii. Ksiądz Metropolita Wrocławski Arcybiskup Józef Kupny dokona uroczystego poświęcenia naszej świątyni w czasie sumy o godzinie 12:00. Całość będzie także transmitowana na żywo w Radio Rodzina.