I Niedziela Wielkiego Postu B – Ogłoszenia parafialne – 21.02.2021r.

1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy w piątek na Drogę Krzyżową o godz. 9:30, 17:00(dla dzieci), 18:30.W niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00.
  2. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek w kaplicy adoracyjnej.
  3. Kurs ewangelizacyjny ALPHA prowadzony online przez parafię Matki Bożej Pocieszenia przy ul. Wittiga rozpoczyna się w czwartek 25 lutego. Kontakt i szczegóły visit this website na plakacie i ulotkach. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, także dla wątpiących i niewierzących.
  4. Zapraszamy na liturgię wigilii II Niedziele Wielkiego Postu w sobotę, 27 lutego o godz.19:00. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej parafii.
  5. Na stoliku przy ołtarzu św. Faustyny są wyłożone “zdrapki wielkopostne”. Jest to innowacyjny sposób pomagający przeżyć Wielki Post. Zdrapki są skierowane do wszystkich; dzieci, młodzieży dorosłych. Ofiara dobrowolna przeznaczona na cele LSO.
  6. W przyszłą niedzielę, II Wielkiego Postu, przypada niedziela AD GENTES, która jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po mszy św. zbiórka do puszek na potrzeby misjonarzy posługujących w Afryce.
  7. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.