IV Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 31.01.2021r.

1. We wtorek, 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy na msze św. o godz.7:00, 9:00, 17:00, 18:00. Kolekta mszalna ze święta Ofiarowania Pańskiego przeznaczona jest na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych oraz Archidiecezjalny Ośrodek Adapcyjno-Opiekuńczy.
  2. W czwartek, 4 lutego, Kościół Wrocławski będzie świętował 15 rocznicę konsekracji biskupiej swojego Metropolity, Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego.
  3. W I Czwartek i I Piątek lutego adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:00 do 18:00.
  4. Spotkanie członków Wspólnoty Żywego Różańca w sobotę 6 lutego. O 8:30 modlitwa różańcowa, 9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca, połączona ze zmianą tajemnic różańcowych.
  5. Zakończyła się kolęda w naszej parafii, tym razem bardzo nietypowa bo zapraszaliśmy parafian na Msze św. kolędowe do naszego kościoła. Dziękujemy tym wszystkim parafianom, którzy odpowiedzieli na to zaproszenie i przybyli na wspólną modlitwę do naszej świątyni. Dziękujemy za życzliwość, wspólną modlitwę, wielką otwartość i za złożone ofiary, którymi wspomożemy naszą diecezję, MWSD i potrzeby naszej parafii.
  6. Od 1 do 4 lutego do godziny 13:00 będzie można składać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (pralki, lodówki, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce na placu kościelnym od strony zachodniej. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie polskich misjonarzy prowadzących misje w biednych krajach afrykańskich.
  7. W środę, 3 lutego wspomnienie św. Błażeja (błogosławieństwo świec i wiernych), w piątek 5 lutego wspomnienie św. Agaty (błogosławieństwo chleba i wody).
  8. Prasa katolicka, nowy numer Nowego Życia.