Limit wiernych w kościele

Drodzy parafianie
W związku z wprowadzanymi obostrzeniami związanymi z narastającą liczbą zakażeń w naszym kraju jesteśmy zmuszeni bardzo rygorystycznie przestrzegać i pilnować limitów liczby ludzi w naszej świątyni. W związku z tym informujemy, że od dziś, a szczególnie w trakcie celebracji liturgii Niedzieli Palmowej, Wielkiego Tygodnia, Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego będziemy wpuszczać na Msze święte do kościoła pierwsze 50 osób. Więcej osób nie będzie a useful source mogło wejść do naszej świątyni. Wchodzących prosimy, aby rozsiedli się po całym kościele (również w bocznych nawach i kaplicach), zachowali dystans i dezynfekowali ręce.
W Niedziele Palmową zostanie wprowadzona dodatkowa Msza św. o godz. 16.00, a w Wielkanoc i Drugi dzień świąt o godz. 17:00, aby rozładować tłumy na mszach porannych. Dokładne godziny celebracji Triduum Paschalnego podamy w najbliższą niedzielę.
Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Jesteśmy zmuszeni do rygorystycznego pilnowania liczby uczestników liturgii, z troski o zdrowie naszych bliskicu i ze względu na zapowiedź wzmożonych kontroli
Módlmy się do Pana Boga, aby oddalił od nas śmiercionośną zarazę, check a useful source. Pilnujmy się nawzajem, a szczególnie naszych drogich seniorów.