OGŁOSZENIA PARAFIALNE – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA– 22.11.2020R.

1. Uroczystość dzisiejszej, ostatniej już niedzieli w cyklu roku liturgicznego jakże wymownie stawia nam przed oczy prawdę, iż na końcu czasów staje Jezus Chrystus – Król Wszechświata. Niech Jego Panowanie, Jego Królestwo głęboko przeniknie nasze życie.
2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent – czas, który ma nas przygotować do świąt Bożego Narodzenia i do naszego spotkania ze Zbawicielem w wieczności.
3. Przed ołtarzem w. Faustyny można nabyć świece Caritas na Boże Narodzenie. Dochód ze sprzedaży świec przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Są do nabycia dwa rodzaje świec, małe -6zł, i duże- 15 zł. Od pierwszej niedzieli Adwentu będziemy rozprowadzali również opłatki wigilijne.
4. Dzisiaj po Mszy św. o godz.18:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
5. W piątek, 27 listopada, adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele od 17:00 do 18:00.
6. W przedsionku kościoła do nabycia prasa katolicka oraz mała książeczka “Czyńcie, cokolwiek wam powie” poświęcona NMP w cenie 10 zł.