Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – Ogłoszenia parafialne – 04.06.2023r.

W czwartek, 8 czerwca, uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. o godz.7:00, 9:00, 12:00, 18:00, 21:00. Po Mszy św. o godz.9:00 udamy się w procesji eucharystycznej do kościoła NMP Pocieszenia.

Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków w czasie procesji. Zwracamy się również z prośbą -zwłaszcza do działkowiczów – o dostarczenie kwiatów dla dzieci na procesję Bożego Ciała.

W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. które jest sprawowane o godz.17:30.

Zapraszamy do udziału w anonimowej ankiecie, która ma posłużyć lepszemu zrozumieniu potrzeb względem naszego Kościoła. Wypełnione ankiety prosimy wrzucać do skrzynek umieszczonych w kościele.

We wtorek o godz.16:45 różaniec do 7 boleści MB, o godz.18:00 Msza św. w int. ADŚ.

Spotkanie grupy „New Pastoral” we wtorek o godz.19:00 w trybie zdalnym. Szczegóły na stronie internetowej parafii.

W przyszłą niedzielę zbiórka na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie która jest wotum wdzięczności narodu polskiego za odzyskaną niepodległość.