UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 1 XI 2020r

1. Wkraczamy w miesiąc modlitewnej pamięci o zmarłych. Niech modlitwa za nich będzie wyrazem naszej wiary w życie wieczne i zmartwychwstanie. Niech będzie, chociaż częściowym spłaceniem naszego długu wdzięczności wobec naszych bliskich zmarłych. Gromadźmy się w tym czasie w naszych świątyniach, w których kiedyś, przed nami oni się modlili i prośmy dobrego i miłosiernego Pana o szczęśliwą wieczność dla naszych drogich bliskich, którzy przed nami odeszli do Pana.
2. W poniedziałek, Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz.7:00, 9:00 i 18:00.
3. We wtorek o godz.18:00 Msza św. w int.ADŚ.
4. W czwartek o godz.18:oo, Msza św. w int. SKCH.
5. W sobotę o godz. 9:00, Msza św. w int. WŻR.
6. Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji : “Różaniec do granic nieba” . W oktawie świąt Wszystkich Świętych, od 1 do 8 listopada nie wypuszczajmy z rąk różańca, modląc się za Polskę, za grzechy popełnione w naszym kraju przeciwko życiu dzieci nienarodzonych. Modlitwy w kościele na Mszy św. o godz.18:00. Możemy się włączyć w tą akcję w swoich domach. Schemat modlitwy jest wyłożony w przedsionku kościoła.
7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rozprowadzanie świec -Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
8. Modlitwa wypominkowa za zmarłych od 2 listopada o godz.17:15. W najbliższym tygodniu wg. następującego porządku…..