V Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 07.02.2021r.

1. W czwartek, 11 lutego, wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Msze św. o godz.7:00, 9:00,18:00.
  2. Ksiądz Rektor MWSD skierował do naszej parafii na praktykę duszpasterską diakona Michała Marciniaka.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz.18:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  4. Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej organizuje kur przygotowujący do sakramentu bierzmowania dla dorosłych. Pierwsze spotkanie rozpocznie się 21 lutego o godz.18:45 od rejestracji kandydatów w budynku Centrum Duszpasterskiego przy ul. Katedralnej 4. Dokładniejsze informacje w gablocie ogłoszeń lub na stronie internetowej archidiecezji.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 9:30 do 18:00.
  1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiar