VI Niedziela Wielkanocna A – Ogłoszenia parafialne – 14.05.2023r.

1. Od poniedziałku do środy przypadają Dni Modlitw o urodzaje i błogosławieństwo dla pracy ludzkiej.
  2. Nowenna do NMP Niestającej Pomocy w środy maja odprawiana jest w czasie nabożeństwa majowego o godz.17:30. Również w czasie nabożeństwa majowego w piątki modlitwy do Miłosierdzia Bożego.
  3.  Dzisiaj po Mszy św. o godz.18:00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
  4. W piątek, 19 maja rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy  podczas nabożeństwa.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz.12:00 poświęcenie nowego obrazu „Wniebowstąpienie Pana Jezusa”.
  6. W niedzielę, 21 maja, na Mszy św. o godz.13:00 uroczystość I Komunii św. Próba generalna do I Komunii św. w piątek o godz.19:00. Spowiedź św. w sobotę o godz.10:00.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka na PKŻ.