Zapraszamy Ciebie serdecznie na spotkanie (online) domowej małej grupy parafialnej

Zapraszamy Ciebie serdecznie na spotkanie domowej małej grupy parafialnej. “Zawalił mi się świat i co dalej?” to temat najbliższego spotkania. Odbędzie się ono we wtorek 6-go czerwca o g. 19-tej. Udział w spotkaniach małych, parafialnych grup domowych NewPastoral może przynieść wiele dobrego w życiu młodzieży, osób dorosłych, rodzin, osób samotnych a także osób chorych. Zobacz co mówią Basia, Renata, Michał i inni uczestnicy (Goście lub Gospodarze) spotkań domowych małych grup parafialnych www.newpastoral.net/swiadectwa . Spotkania NewPastoral odbywają się w wielu katolickich parafiach (głównie w Polsce i we Francji). My, tym razem, spotkamy się w trybie zdalnym, to znaczy poprzez swój laptop, smartfon, tablet lub komputer stacjonarny, logując się do spotkania w aplikacji Zoom [na końcu tego postu podajemy linki, dane do logowania]. Postacią filmu na wtorkowe spotkanie jest Robert „Litza” Friedrich – znany wokalista, gitarzysta, producent muzyczny, założyciel Arki Noego, lider formacji Luxtorpeda. Pan Robert przeszedł dwukrotnie operację serca i po tym doświadczeniu zmienił sposób patrzenia na życie. Zobacz na YouTube zwiastun tego filmu https://youtu.be/wYgE2BLE0Wg  . Zaproś na to spotkanie także i innych Gości – kogoś z Twoich krewnych, koleżanek, kolegów, przyjaciół, sąsiadów lub znajomych! Może w przyszłości poprowadzisz   spotkania małej grupy, jako Gospodarz, w swoim własnym domu lub zdalnie, po zarejestrowaniu się w naszej parafii? Opiekunem duchownym domowych małych grup NewPastoral w naszej parafii jest Ks. Wojciech Borowski.

Aby wziąć udział we wtorkowym spotkaniu, po zalogowaniu się do aplikacji Zoom lub swojego konta na www.zoom.us/pl, prosimy wpisać identyfikator naszego spotkania: 862 1351 1376 oraz kod dostępu: 288007 lub po prostu można kliknąć ten link (lub go wkleić do przeglądarki): https://us06web.zoom.us/j/86213511376?pwd=eWZhNGJVc3hwWFhxWW5XbE9ubE93UT09  .

Dodajmy, że z aplikacji Zoom korzysta tysiące osób i instytucji na całym świecie. Używa się jej w sposób zbliżony do typowych stron internetowych/aplikacji np. banków, urzędów lub sklepów. Aplikacja Zoom jest dostępna w Google Play, AppStore, Microsoft Store. Jest bezpłatna w podstawowej wersji, która zupełnie wystarcza do pełnego udziału w spotkaniach domowych małych grup NewPastoral.

W razie pytania prosimy uprzejmie je wpisać w komentarzu pod tym postem. Chętnie, w miarę możliwości, odpowiemy.

We wtorek przed rozpoczęciem naszego zdalnego spotkania warto sobie przygotować dobrą herbatę lub kawę i coś słodkiego  .

Do zobaczenia !