IV Niedziela Adwentu C – Ogłoszenia parafialne – 19.12.2021

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Grzegorz Tabaka.
  2. W Wigilię uroczystości Narodzenia Pańskiego Msze św. będą sprawowane rano o godz.7:00 i 9:00. Nie będzie Mszy św. o godz.18:00. W godzinach nocnych zapraszamy na Mszę św. Pasterską, która będzie sprawowana o godz.21:00, 22:30 i 24:00.
  3. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia  Msze św. będą sprawowane wg. porządku niedzielnego z jednym wyjątkiem 25 grudnia nie będzie Mszy św. o godz.7:00.
  4. Przed ołtarzem św. Faustyny są do nabycia opłatki wigilijne. Dobrowolne ofiary są przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.
  5. Z incjatywy naszych parafian , w ramach Fundacji Małych Stópek, prowadzona jest zbiórka produktów pielęgnacyjnych dla niemowląt będących w domach samotnej matki czy w rodzinnych domach dziecka.  Prosimy o składnie potrzebnych produktów w koszu wystawionym w przedsionku kościoła.
  6. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz.18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  7. Ministranci po mszy św. będą rozprowadzali sianko na stół wigilijny.
  8. Dzisiaj po mszy św. zbiórka na PKŻ, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożony dar.