XXVIII Niedziela Zwykła – 9.10.2016r.

Ogłoszenia Parafialne – XXVIII Niedziela Zwykła – 9.10.2016r.

1. ogloszeniaparafialnePrzeżywamy XV DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem „Bądźcie świadkami miłosierdzia. Po każdej Mszy św. jest przeprowadzana zbiórka na fundusz stypendialny dla najbiedniejszej a uzdolnionej młodzieży w naszym społeczeństwie.
  2. W poniedziałek na godz. 19:00 zapraszam na spotkanie członków Rady Parafialnej i liderów grup modlitewnych.
  3. W czwartek 13. października nabożeństwo różańcowe będzie wyjątkowo po wieczornej Mszy św. połączone z nabożeństwem Fatimskim.
  4. W niedzielę 16. października uroczystość ku czci św. Jadwigi Śląskiej, Głównej Patronki  Śląska i Archidiecezji Wrocławskiej.
  5. W sobotę 15. października o godz. 6:00 z katedry wrocławskiej wyruszy piesza pielgrzymka do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy.
  6. Za tydzień zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.