I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2019r.

1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy w piątek na Drogę Krzyżową o godz. 9:00, 17:00 (dla dzieci) i 18:30.
  2. W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00.
  3. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w środę i piątek w kaplicy adoracyjnej.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii bp Antoniego Dziemianko – ordynariusza diecezji Pińskiej na Białorusi, który będzie głosił Słowo Boże na Mszach św., a  także będziemy mogli wesprzeć naszymi ofiarami wielkie potrzeby kościoła na Białorusi.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w niedzielę 17. marca o godz. 19:00.
  6. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza w czwartek o godz. 17:00 w dolnej sali kościoła. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich chłopców, którzy chcą zostać ministrantami.
  7. Dziś mamy sposobność, by modlitwą i darem serca wesprzeć Kościół w krajach misyjnych. Ofiary zbierane po Mszy św. są przeznaczone na finansowanie projektów misyjnych za pośrednictwem Dzieła Pomocy “Ad Gentes”.
  8. Dziś o godz. 15:30 kolejne spotkanie z cyklu Randek Małżeńskich. Zapraszamy serdecznie! Opieka dla dzieci zapewniona!