II Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2019r.

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Jego Ekscelencję Ks. Biskupa Antoniego Dziemianko – ordynariusza diecezji Pińskiej na Białorusi. Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz naszej pomocy dla Kościoła na Białorusi.
2. We wtorek 19. marca uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 18:00.
3. We wtorek przypada 6. rocznica inauguracji pontyfikatu papieża Franciszka, święto patronalne naszego Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego, Metropolity Wrocławskiego oraz 3. rocznica konsekracji biskupiej Ks. Bp Jacka Kicińskiego.
4. Św. Józef jest Patronem Dobrej Śmierci, we wtorek o godz. 17:15 Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej Bolesnej, a o godz. 18:00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
5. Zapraszamy w piątki Wielkiego Postu na Drogę Krzyżową (9:00, 17:00, 18:30), a w niedziele Wielkiego Postu Na Gorzkie Żale o godz. 17:00.
6. W sobotę 23. marca w kościele św. Rodziny o godz. 18:00 zostanie odprawiona kolejna Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie. Katechezę na temat lenistwa wygłosi oraz modlitwę poprowadzi ojciec Roman Celary OFM.