III NIEDZIELA ADWENTU – 15.12.2019r.

1. Dzisiaj o godz.19:00 spotkanie opłatkowe grupy Wolontariatu Parafialnego.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dzisiaj o godz. 19:00 w dolnej sali kościoła.
  3. W środę podczas Mszy św. o godz. 17:00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają książeczki-modlitewniki.
  4. Zbiórka ministrantów w czwartek o godz. 18:30.
  5. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw o chrześcijańskie życie rodzin.
  6. W piątek 20. grudnia o godz. 19:30 spotkanie z rodzinami przyjmującymi gości w ramach spotkania Taize.
  7. Dzisiaj zbiórka na Parafialny Kielich Życia – dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  8. W przedsionku kościoła można nabyć opłatki wigilijne, świece Caritas, kalendarze na rok 2020 oraz kartki świąteczne, z których dochód przeznaczony jest na rzecz dzieci potrzebujących pomocy charytatywnej.