III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 30.04.2017r

1. W miesiącu maju zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, które będą sprawowane o godz. 17:30.
2. W poniedziałek 1. maja wspomnienie św. Józefa – patrona ludzi pracy.
3. W środę 3 maja uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. z odnowieniem Milenijnego Aktu Oddania Polski w Macierzyńską Niewolę Maryi o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 12:00, 18:00.
4. W przyszłą niedzielę o godz. 13:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
5. Uroczystość Pierwszej Komunii św. odbędzie się 21. maja, rocznica I-Komunii św. 28 maja na Mszy św. o godz.13:00, a 1. czerwca na Mszy św. o godz. 18:00 zostanie udzielony sakrament bierzmowania młodzieży z naszej parafii.
6. Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na pielgrzymki:
– 27. maja do Wambierzyc,
– 19. czerwca do Jakubowa,
– 25. czerwca do Częstochowy.
Dokładny program pielgrzymek w gablocie ogłoszeń Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Zapisy u Animatorki Stowarzyszenia w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:30 i nabożeństwie majowym w przedsionku kościoła.
5. W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.
6. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na pomoc dla Syrii.
7. Podczas Wrocławskiej Niedzieli Hospicyjnej zebrano w naszym kościele 9246 zł. Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim darczyńcom.
8. Dziękujemy Paniom Urszuli i Jolancie Mularonek za pomoc w rozliczeniu podatku PIT na rzecz organizacji pożytku publicznego.
9. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu, a taca przeznaczona będzie na dalsze prace w naszym kościele.