III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5.05.2019r.

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną. Rozpoczyna ona Tydzień Biblijny. Wierni, którzy bez przerwy minimum pół godziny  w ciągu dnia poświęcą lekturze Pisma św. mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W dzisiejszą niedzielę a także w najbliższą środę i piątek o godz.19:00 odbędą się próby dla dzieci przed I Komunią św.

3. Dzisiaj o godz. 19:00 w dolnej sali kościoła spotkanie Parafialnej grupy Wolontariatu.

4. W poniedziałek 6. maja o godz. 16:45 Koronka do Krwi Chrystusa, o 18:00 Msza św. w intencji Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty w dolnej sali kościoła.

5. We wtorek 7 maja o godz. 16:45 Różaniec do 7-miu Boleści Matki Bożej Bolesnej, 0 18:00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.

6. Uczestnicy parafialnej pielgrzymki w dniach 1-3 czerwca proszeni są o wpłacanie II raty za pielgrzymkę do 15. maja u animatorki Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.

7. Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Randek Małżeńskich – tym razem wyjątkowo w sobotę 11. maja o godz. 15:30. Tematem wykładu będzie Piękno współżycia małżeńskiego. Na czas wykładu i randki zapewniamy opiekę dla dzieci. Wstęp bezpłatny!

8. Ofiary złożone dzisiaj na tacę są przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.