III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 19.03.2017r.

1. Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz. 9:00, 17:00, 18:30. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17:00.
  2. W poniedziałek 20. marca liturgiczna uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu o godz. 7:00 – Msza św. w intencji Czeladników św. Józefa, którzy przeżywają święto swojego Patrona.
  3. W poniedziałek 20. marca o godz. 17:15 Różaniec do 7-Boleści Matki Bożej, o godz.18:00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po Mszy św. można zapisać się i wstąpić do Wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  4. W środę 22. marca Szkoła Podstawowa nr 91 przeżywać będzie jubileusz 25-lecia istnienia. O godz.9:00 Msze św. jubileuszową odprawi ks. Biskup Jacek Kiciński. Na Mszę św. zapraszamy uczniów, nauczycieli, rodziców i absolwentów szkoły.
  5. W sobotę 25. marca uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie. Zapraszamy na msze św. o godz. 7:00, 9:00, 18:00.
  6. Zapraszamy na koncert chóru Fenix, działającego przy Narodowym Forum Muzyki, który dzisiaj w naszym kościele o godz.20:00 wystąpi z koncertem pt. “Misterium Wielkopostne”.
  7. W zakrystii i w kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę autokarowo-lotniczą do Fatimy.
  8. Po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz wsparcia wrocławskich instytucji zajmujących się opieką hospicyjną.