III Niedziela Wielkiego Postu B – Ogłoszenia parafialne – 07.03.2021r.

1. Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz. 9:30, 17:00, 18:30, nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17:00.
  2. W Przyszłą niedzielę 14 marca rozpoczną sie w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Mariusz Mazurkiewicz, redemptorysta, duszpasterz akademicki.
  3. W dniach 12 i 13 oraz 19 i 20 marca odbędą się w Parafii Świętej rodziny nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych. Rozpoczęcie 12 marca, Mszą św. o godz.18:00 w kościele Świętej Rodziny.
  4. W gablotach ogłoszeń są przedstawione projekty witraży św. Jana Pawła II i Kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia.
  5. Zbliża sie uroczystość św. Józefa – który jest patronem tego roku i opiekunem Kościoła świętego. Od środy , 10 marca rozpoczniemy nowennę ku czci św. Józefa.
  6. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  7. W przedsionku kościoła jest do nabycia najnowsza prasa katolicka.
  8. W sobotę 13 marca na godz. 19.00 zapraszamy na modlitwę Liturgii Godzin – Wigilia IV Niedzieli Wielkiego Postu. Po skończonych modlitwach brewiarzowych, Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00.