III NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01.2018r.

1. W przyszłą niedzielę 28. stycznia zbiórka do puszek na rzecz klasztorów sióstr klauzurowych, które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Zachęcamy do życzliwego wsparcia tej inicjatywy. Bedzie to okazją do wyrażenia wdzięczności siostrom, które nieustannie trwają przed Panem zanosząc modlitwy w naszych intencjach.
  2. W przedsionku kościoła jest wyłożony nowy folder z życia naszej parafii w roku 2017 – “U Świętej Faustyny”. Chciałbym podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tegorocznego folderu. W szczególności serdeczne podziękowanie Pani Małgorzacie Wanke-Jakubowskiej za redakcje, Pani Iwonie Szajner za współpracę, Panu Adamowi Kenwie za opracowanie graficzne. Michałowi Siudzikowi, Ryszardowi Pydo i Małgorzacie Wanke-Jakubowskiej za zdjęcia. Dobrowolne ofiary za folder prosimy składać do skarbony.
  3. Dzisiaj o godz. 15:30 spotkanie opłatkowe Wspólnoty Żywego Różańca.
  4. 22. stycznia o godz. 19:00 w domu katechetycznym parafii Świętej Rodziny konferencja o. Tomasza Tlałki pt. “Z Maryją ratuj człowieka”.
  5. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. Plan kolędy dostępny jest na głównej stronie parafii.