III NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.01.2017r.

1. W przyszłą niedzielę 29. stycznia zbiórka do puszek na rzecz klasztorów sióstr klauzurowych, które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Zachęcamy do życzliwego wsparcia tej inicjatywy. Będzie to okazją do wyrażenia wdzięczności siostrom, które nieustannie trwają przed Panem zanosząc modlitwy w naszych intencjach.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii ks. Aleksandra Radeckiego.
  3. Po Mszy św. będzie można nabyć nowy folder z życia naszej parafii w roku 2016 – “U Świętej Faustyny”. Chciałbym podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tegorocznego folderu. W szczególności serdeczne podziękowanie Pani Małgorzacie Wanke-Jakubowskiej za redakcje, Pani Iwonie Szajner za współpracę, Panu Adamowi Kenwie za opracowanie graficzne.
  4. Plan kolędy dostępny jest pod tym linkiem.