III NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.01.2020r.

1. W przyszłą niedzielę, 2. lutego, święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Prosimy przynieść na liturgię świece chrzcielne.
  2. Spotkanie członków Wspólnoty Żywego Różańca w sobotę 1. lutego. O godz.8:00 – Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny, 8:30 modlitwa różańcowa,  9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. W godzinach dopołudniowych odwiedziny ludzi chorych i starszych z posługą sakramentalną.
  3. Spotkanie grupy “Z Maryją za rękę” w poniedziałek o godz. 17:00.
  4. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I komunii św. w sobotę o godz. 14:00 w dolnej sali kościoła.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  6. Zakończyła się kolęda, odwiedziny duszpasterskie kapłanów w naszych domach. Dziękujemy tym wszystkim parafianom, którzy otworzyli przed nami drzwi swoich mieszkań. Dziękujemy za życzliwość, wspólną modlitwę, wielką otwartość i za  złożone ofiary, którymi wspomożemy naszą diecezję, Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne i potrzeby naszej parafii.
  7. Dzisiaj o godz.16:00 spotkanie opłatkowe Wspólnoty Żywego Różańca.