IV NIEDZIELA ADWENTU – 22.12.2019r.

1. Osoby chcące pomóc w ustawieniu dekoracji bożonarodzeniowej w naszym kościele, zapraszamy w poniedziałek na godz. 10:00.
  2. W Wigilię uroczystości Narodzenia Pańskiego Msze św. będą sprawowane rano o godz. 7:00 i 9:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00. W godzinach nocnych zapraszamy na Mszę św. Pasterską, która będzie sprawowana o godz. 22:00 i 24:00.
  3. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. będą sprawowane wg porządku niedzielnego z jednym wyjątkiem: 25. grudnia nie będzie Mszy św. o godz. 7:00.
  4. Nadal szukamy miejsc dla pielgrzymów w ramach europejskiego spotkania Taize. Szczegółowe informacje dla gospodarzy pielgrzymów i wszystkich tych, którzy chcieliby wziąć udział w spotkaniu są publikowane na stronie internetowej parafii.
  5. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę lotniczą do Grecji “Śladami św. Pawła” w dniach 3-10 lipca 2020 roku. Szczegółowe informacje w zakrystii kościoła.
  6. W przedsionku kościoła można nabyć opłatki wigilijne, świece Caritas, kieszonkowe “Bożonarodzeniowe Vademecum Katolika” oraz  kartki świąteczne.