IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 22.03.2020r.

1. Zapraszamy w Wielkim Poście na nabożeństwa pasyjne. W piątek na Drogę Krzyżową o godz.9:00, 17:00, 18:30 a w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17:00.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w godzinach 9:30 do 18:00.
  3. W dzisiejszą niedzielę i w przyszłą niedzielę 29 marca, wprowadzamy dodatkową Mszę św. o godz. 15:00.
  4. Zachęcamy osoby starsze lub schorowane do skorzystania z pomocy grupy wolontariatu parafialnego. Młodzi ludzie chętnie zrobią zakupy spożywcze lub lekarstwa w aptece. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń w zakrystii, na stronie internetowej i na Facebooku naszej parafii. Prosimy także o przekazanie tej informacji osobom z sąsiedztwa, które mogą być w potrzebie. Pozwólmy sobie pomóc w tym trudnym czasie.
  5. Na stronie internetowej naszej parafii można znaleźć linki do rekolekcji wielkopostnych wygłoszonych w Warszawie przez ks. prof. Franciszka Longchamps de Berier.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia.
  7. Po Mszy św. będzie można nabyć paschaliki na Wielkanoc, które symbolizują Chrystusa zmartwychwstałego.