IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 31.03.2019r.

1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ks. dr Krzysztof Borecki – dyrektor wydziału katechetycznego Metropolitalnej Kurii Wrocławskiej.
  2. W dzisiejszą niedzielę odbędzie się spotkanie Parafialnej Grupy Wolontariatu. Początek spotkania o godz. 19:00 w dolnej sali kościoła.
  3. W poniedziałek 1. kwietnia o godz. 18:00 Msza św. w intencji Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, po Mszy św. spotkanie wspólnoty w dolnej sali kościoła. We wtorek 2. kwietnia o godz. 18:00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  4. W środę po Mszy św. wieczornej w dolnej sali kościoła spotkanie Grupy Miłosierdzia.
  5. W pierwszy piątek kwietnia spowiedź św. od 16:00 do 19:00.
  6. W pierwszą sobotę kwietnia spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. O godz. 8:00 Godzinki Njaświętszej Maryi Panny, o 8:30 – Różaniec, o 9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. W tym dniu w godzinach dopołudniowych odwiedziny ludzi chorych z posługą sakramentalną.
  7. W sobotę 6. kwietnia odbędą się Dni Otwarte Przedszkola Zdrój, Szkoły Podstawowej Zdrój i Iskry.
  8. W niedzielę 7. kwietnia o godz. 19:00 zapraszamy na koncert z cyklu” Kameralnie u św. Faustyny”. W programie dzieła muzyki Pasyjnej w wykonaniu solistek Akademii Muzycznej z Bydgoszczy.
  9. Spotkanie kandydatów do bierzmowania za tydzień 7. kwietnia. Dzisiejsze spotkanie jest odwołane.
  10. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu, a ofiary złożone na tace będą przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.
  11. Przez cały miesiąc kwiecień w każdy wtorek i czwartek w godz. 10:00 do 12:00 w kancelarii parafialnej można uzyskać pomoc w rozliczaniu PIT z przeznaczeniem 1% na organizacje pożytku publicznego.
  12. Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach tzw. Randek Małżeńskich – w niedzielę za tydzień 7.04 w naszym kościele. O godz. 15:30 konferencja o Przebaczeniu, a po niej ok. 1,5h czasu na randkę tylko we dwoje. Organizatorzy zapewniają opiekę dla dzieci. Szczegóły tutaj.