IV Niedziela Wielkiego Postu B – Laetare – Ogłoszenia parafialne – 14.03.2021r.

1.Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi o. Mariusz Mazurkiewicz, duszpasterz akademicki duszpasterstwa “Redemptor”.

2. W piątek na Drogę Krzyżową o godz.9:30, 17:00, 18:30 a w niedzielę na Gorzkie Żale o godz.17:00.

3. W piątek, 19 marca uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze św. o godz.7:00, 9:00,18:00.

Rok obecny został ogłoszony Rokiem św. Józefa. W naszej archidiecezji jednych z kościołów the advantage stacyjnych tego roku został wybrany kościół Świętej Rodziny. Nawiedzając ten kościół można uzyskać odpust zupełny. W uroczystość św. Józefa o godz.18:00 będzie odprawiona Msza św. w tym kościele na którą są zaproszeni mieszkańcy naszej parafii.

4. Od 19 marca do 25 marca Tydzień Modlitw o ochronę życia. Modlitwy podczas wieczornych Mszy św.

5.W piątek,19 marca przypada 8 rocznica inauguracji pontyfikatu papieża Franciszka i 5 rocznica konsekracji biskupiej bp Jacka Kicińskiego.

6. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na kwiaty do Bożego Grobu.

7. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.