NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 28.04.2019r.

1. Dzisiejsza niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj o 15:00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia Bożego. Z modlitwą w godzinie Miłosierdzia Bożego związał Pan Jezus obietnice wszelkich łask. „W tej godzinie – powiedział – nie odmówię duszy niczego, która Mnie prosi przez mękę Moją”.
  2. W poniedziałek 29. kwietnia dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.
  3. We wtorek 30. kwietnia uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.
  4. Przez cały miesiąc maj o godz. 17:30 nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny.
  5. W piątek 3. maja uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. w tym dniu będą sprawowane według porządku niedzielnego z wyjątkiem mszy św. o godz. 11:00.
  6. W sobotę 4. maja spotkanie Wspólnoty Żywego Różańća. O godz. 8:00 – Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny, 8:30-Różaniec, 9:00 msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. W tym dniu również odwiedziny ludzi chorych z posługą sakramentalną.
  7. W niedzielę 5. maja o godz. 19:00 spotkanie wolontariatu.
  8. Uczestnicy pielgrzymki do Gietrzwałdu proszeni są o wpłacanie 2. raty za wyjazd. Termin wpłaty u animatorki Stowarzyszenia Krwi Chrystusa – do 15 maja.
  9. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu, a ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.