OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ADWENTU – 6.12.2020r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy rekolekcje adwentowe w naszej parafii, które prowadzi ks. dr Kacper Radzki – Rektor MWSD we Wrocławiu. Dzisiaj nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach św. W poniedziałek, wtorek i środę nauki rekolekcyjne na Mszach św. o godz.9:00 i 18:00.
2. Tradycyjnie w II niedzielę Adwentu obchodzimy Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. W przyszłą niedzielę możemy włączyć się w to dzieło składając ofiary do puszek w ramach zbiórki, która jest prowadzona przed kościołami w całej Polsce. Nasza pomoc dotrze do naszych braci w wierze żyjących za wschodnią granicą naszego kraju.
3. We wtorek, 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. o godz.7:00, 9:00, 12:00 (Godzina Łaski), 18:00.
4. W okresie Adwentu Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy będzie odprawiana w środy o godz.17:45, natomiast Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o god.17:45.
5. Przed ołtarzem św. Faustyny są do nabycia opłatki wigilijne. Dobrowolne ofiary są przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.
6. Zapraszamy na nabożeństwo Wigilii III Niedzieli Adwentu, w sobotę, 12 grudnia, o godz.19:00. Będziemy modlić się liturgią Godzin. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej parafii.
7. W przyszłą niedzielę, 13 grudnia o godz.12:00 będzie odprawiona Msza św. w intencji śp. ks. prałata Stanisława Pikula w 10 rocznicę jego śmierci.
8. Dzisiaj po Mszy św. o godz.18:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.