Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1.01.2019r.

1. Na progu Nowego Roku składamy parafianom i wszystkim gościom życzenia obfitych łask Bożych na drogach 2018 Roku. Czynimy to słowami z Księgi Liczb:„Niech Cię Pan błogosławi i strzeże! Niech Pan rozjaśni nad tobą swe oblicze i niech będzie łaskawy dla ciebie! Niech Pan zwróci ku tobie swe oblicze i udzieli ci pokoju”.
  2. W piątek spowiedź św. od 17:00 do 18:00.
  3. Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca w sobotę, o godz.8:00 Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny, 8:30 – różaniec, 9:00 – Msza święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca.
  4. W niedzielę 6. stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. Panie ze Wspólnoty Żywego Różańca będą rozprowadzały kredę i kadzidło. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na misje.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.