Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – Ogłoszenia parafialne – 23.05.2021r.

1. W czwartek, 3 czerwca, uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. o godz.7:00, 9:00, 12:00, 18:00, 21:00.  Po Mszy św. o  9:00 udamy się w procesji eucharystycznej  do czterech local cleaners ołtarzy wokół naszego kościoła. Prosimy o udekorowanie okien naszych mieszkań emblematami religijnymi, flagami.
  2. W uroczystość Bożego Ciała rozpocznie się w naszej parafii 24 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków w czasie procesji. Zwracamy się również z prośbą -zwłaszcza do działkowiczów – o dostarczenie kwiatów dla dzieci na procesję Bożego Ciała.
  4. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. które będą sprawowane o godz.17:30.
  5. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.
  6. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na dokończenie budowy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, która jest budowana jako wotum narodu polskiego za odzyskaną niepodległość.