V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.03.2018r.

1. Z niedzielą dzisiejszą wchodzimy w ostatni okres Wielkiego Postu – w czas Męki Pańskiej. Pamiętajmy, byśmy w ciągu tych dwóch tygodni znaleźli czas na sprawę najważniejszą: na przemyślenie i przemodlenie tajemnicy Odkupienia.
  2. W poniedziałek, 19. marca uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00 – która będzie sprawowana w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci – której św. Józef jest patronem.
  3. 19. marca przypada 5. rocznica inauguracji pontyfikatu Ojca Świętego Franciszka. Tego dnia również patronalne święto J.E. Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego, Metropolity Wrocławskiego. Piotra naszych czasów i Ks. Arcybiskupa polecamy modlitwie naszych wiernych.
  4. Za tydzień Niedziela Palmowa, która rozpoczyna Wielki Tydzień w Kościele. Na Mszy św. o godz. 12:00 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
  5. W Niedzielę Palmową wyjazd młodzieży przygotowującej się do bierzmowania do katedry wrocławskiej na uroczystości Światowego Dnia Młodzieży. Zbiórka o godz. 13:00 przed kościołem.
  6. Zespół Szkół Salezjańskich Don Bosco we Wrocławiu ogłasza nabór na nowy rok szkolny 2018/2019 do publicznej Salezjańskiej Szkoły Podstawowej oraz publicznego Liceum Salezjańskiego. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  7. Dzisiaj po mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia. Bóg zapłać za złożone ofiary.