V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 7.04.2019r.

1. Z niedzielą dzisiejszą wchodzimy w ostatni okres Wielkiego Postu – w czas Męki Pańskiej. Pamiętajmy, byśmy w ciągu tych dwóch tygodni znaleźli czas na sprawę najważniejszą: na przemyślenie i przemodlenie tajemnicy Odkupienia.
  2. Zapraszamy na modlitwę kanonami z Taize w naszej parafii, która odbędzie się w środę 10. kwietnia o godz. 19:00. Gościć będziemy dwóch braci ze wspólnoty z Taize: brata Wojciecha i brata Bernarda. Po wspólnej modlitwie kanonami przewidziane jest spotkanie w dolnej sali kościoła, na którym bracia opowiedzą o swojej wspólnocie.
  3. Dzisiaj o godz. 15:30 kolejne spotkanie z cyklu Randek Małżeńskich, których tematem będzie Przebaczanie.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w niedziele 7. i 14. kwietnia o godz. 19:00. Spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania w sobotę 13. kwietnia o godz. 17:00, w dolnej sali kościoła.
  5. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza w czwartek o godz. 17:00.
  6. Za tydzień Niedziela Palmowa. Panie ze Wspólnoty Żywego Różańca będą w tym dniu rozprowadzały palmy.
  7. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.