V NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.02.2019r.

1. W poniedziałek 11. lutego wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Z ustanowienia św. Jana Pawła II jest to również Światowy Dzień Chorego. Na Mszach św. o godz. 9:00 i 18:00 będzie udzielony sakrament chorych.
  2. W najbliższą sobotę 16. lutego zapraszamy na kolejny seans filmowy w ramach parafialnego DKFu. W fantastycznym filmie jaki wspólnie oglądniemy poruszony zostanie temat ceny, jaką człowiek poświęca dla rozwijania talentu. Sobota, godzina 20:00, dolna sala kościoła, wstęp bezpłatny. Szczegóły dostępne są na plakacie w gablocie przed kościołem.
  3. W Domu katechetycznym Parafii Świętej Rodziny dzisiaj o godz. 17:00 pokaz filmu Maudie. Natomiast w piątek o godz.18:00 w kościele Świętej Rodziny Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
  4. W przyszłą niedzielę kolejne spotkanie z cyklu Randki Małżeńskie. Początek o godz. 15:30 w naszym kościele. Temat spotkania “Rola męża i żony w małżeństwie”.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.