V NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.02.2020r.

1. We wtorek 11. lutego, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Na Mszach św. o godz. 9:00 i 18:00 zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.
  2. Nauki przedślubne dla narzeczonych odbędą w dniach 28. i 29. lutego oraz 6. i 7. marca br. w parafii Świętej Rodziny.
  3. W zakrystii do nabycia nowy folder z życia naszej parafii w roku 2019. Dziękujemy osobom zaangażowanym w przygotowanie tegorocznego folderu: P. Małgorzacie Wanke-Jakubowskiej za redakcję, p. Iwonie Szajner za współpracę, p. Krzysztofowi Mazurowi, Michałowi Siudzikowi oraz Michałowi Mariniemu za zdjęcia.
  4. W dniach 14-16 lutego br. w parafii Świętej Rodziny odbędą się warsztaty uwielbienia, dla osób które chcą przez śpiew i muzykę chwalić Boga.
  5. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek  na potrzeby klasztorów klauzurowych w naszej archidiecezji.