VI NIEDZIELA WIELKANOCNA –17.05.2020r.

1. Od poniedziałku do środy przypadają Dni Modlitw o urodzaje i błogosławieństwo dla pracy ludzkiej.
  2. Jutro, 18 maja, przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, w czasie które będziemy dziękować Panu Bogu za dar świętego papieża.
  3. Nowenna do Najświętszej Marii Panny Niestającej Pomocy w środy maja odprawiana będzie w czasie nabożeństwa majowego o 17:30.
  4. W piątek 22 maja rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy podczas nabożeństwa.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. Od dzisiejszej niedzieli w naszym kościele może przebywać jednocześnie 100 wiernych na Mszach św. i nabożeństwach.
  7. W przedsionku kościoła do nabycia nowy numer miesięcznika Nowe Życie, poświęcony głównie Księdze Henrykowskiej.