VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.02.2017r.

1. Po Mszy św. w przedsionku kościoła zbiórka do puszek na rzecz pomocy Łukaszowi, któremu życie może uratować kosztowna operacja w USA. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  2. W obecnym roku 2017 przeżywamy w Kościele Powszechnym Rok Fatimski z racji 100. rocznicy Objawień Fatimskich. W związku z tym w naszej archidiecezji Ks. Arcybiskup Józef Kupny ogłosił Archidiecezjalną Nowennę Fatimską – od 13. lutego do października br. Inauguracja Nowenny Fatimskiej w naszej parafii w poniedziałek 13. lutego po wieczornej Mszy św. o godz. 18:00.
  3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
  4. W przedsionku kościoła dostępne są nowe numery prasy katolickiej – Nowe Życie , Gość Niedzielny, Niedziela.