VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.02.2019r.

1. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w czwartek o godz. 17:00 w dolnej sali kościoła.
  2. Wyjście do Hali Orbita na rekolekcje “Na Słowo” – dla kandydatów do bierzmowania w sobotę o godz. 7:45 spod placu kościelnego. Rekolekcje potrwają od 9:00 do 18:00. Zapisy u katechetów w Szkole Podstawowej nr 91.
  3. W dzisiejszą niedzielę kolejne spotkanie z cyklu Randki Małżeńskie. Początek o godz. 15:30 w naszym kościele. Temat spotkania “Rola męża i żony w małżeństwie”.
  4. W niedzielę 24. lutego zbiórka do puszek na rzecz wsparcia wrocławskich instytucji zajmujących się opieką paliatywno-hospicyjną.
  5. Dzisiaj po mszy św. zbiórka do puszek na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.