VII Niedziela Zwykła – 24.02.2019r.

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w niedzielę 3. marca po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele.
  2. Spotkanie informacyjne dla osób chcących poświęcić swój czas by pomóc osobom potrzebującym w naszej parafii – w niedzielę 3. marca o godz. 19:00 w dolnej sali kościoła.
  3. W I Piątek marca adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź św. w godz. 16:00 do 19:00.
  4. Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca w sobotę 2 marca. O godz. 8:00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, 8:30 modlitwa różańcowa, o 9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca połączona ze zmianą tajemnic różańcowych. W godzinach dopołudniowych odwiedziny ludzi chorych z posługą sakramentalną.
  5. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu, a taca będzie przeznaczona na dalsze prace w naszym kościele.
  6. W dniu dzisiejszym po mszach św. prowadzona jest kwesta na rzecz chorych z wrocławskich hospicjum. Za złożone ofiary dla osób potrzebujących pomocy w ostatnim okresie ziemskiego życia, składamy serdeczne podziękowanie.