Wniebowstąpienie Pańskie B – Ogłoszenia parafialne – 16.05.2021r.

• W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny w Kościele.Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w czasie click here to view nabożeństwa majowego. Msza św. w Wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego, w sobotę 22 maja o godz.18:00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.21:00.
  • Nowenna Do NMP Nieustającej Pomocy (środa) i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (piątek) w miesiącu maju i czerwcu w czasie nabożeństw.
  • W uroczystość Zesłania Ducha Świętego o godz.18:00 Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Michał Marciniak.
  • W piątek, 21 maja po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Miłosierdzia Bożego.
  • Dzisiaj po Mszy św. o godz.18:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.