X Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 06.06.2021r.

1. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały czerwiec o godz.17:30.
  2. W czwartek, 10 czerwca, zakończenie tygodnia ku czci Najświętszego Sakramentu. Na Mszy św. o godz.18:00 procesja do czterech ołtarzy. Po procesji błogosławieństwo wianków.
  3. W piątek, 11 czerwca, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Po Mszy św. o godz.18:00 spotkanie Grupy Miłosierdzia Bożego i zakończenie roku formacyjnego.
  4. W sobotę, 12 czerwca, wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  5. W sobotę o godz.9:00 Msza św. w int. LSO na zakończenie roku formacyjnego. Na te Mszę św. zapraszamy członków LSO ich rodziców i rodzeństwo.  Po Mszy św. turniej sportowy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary na nasz kościół.