XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.09.2019r.

1. W sobotę 14. września – w święto Podwyższenia Krzyża Świętego – organizowana jest w całej Polsce wielka modlitwa “Polska pod Krzyżem”. Jako parafia chcemy się włączyć w tę modlitwę. Zapraszamy o godz.17:00 na Drogę Krzyżową, o godz. 18:00 na Mszę św., a po Mszy św. adoracja Krzyża w cyklu przygotowań do Europejskiego Spotkania Młodych Taize we Wrocławiu. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się w przygotowanie śpiewów (kanonami z Taize) sobotniej adoracji Krzyża, zapraszamy na próbę we wtorek o godz. 19:00.
  2. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w sobotę o godz. 15:00 w dolnej sali kościoła.
  3. Uczniów klas VIII, którzy chcą w tym roku rozpocząć przygotowanie do bierzmowania oraz ich rodziców, zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę 15. września o godz. 18:00. Po mszy św. spotkanie organizacyjne.
  4. Członków Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodziców zapraszamy na spotkanie “Wypływ na głębię” w Bardzie Śl. w sobotę 21. września. W programie spływ pontonowy, nawiedzenie Bazyliki Matki Bożej Strażniczki Wiary. Szczegóły i zapisy w zakrystii.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.