XXIII Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne- 05.09.2021r.

1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, którzy w tym roku, 21 października przyjmą sakrament dojrzałości chrześcijańskiej w niedzielę 12 września po Mszy św. o godz.18:00.
  2. We wtorek, 7 września o godz.17:15 Różaniec do 7 -iu Boleści MB Bolesnej, o godz.18:00 Msza św. w int ADŚ.
  1. Msza św. dla LSO we wtorek o godz.18:00 – na rozpoczęcie roku formacyjnego. Po Mszy św. zbiórka w dolnej sali kościoła.
  2. Zapraszamy Grupę Miłosierdzia Bożego oraz tych którzy chcieliby do niej dołączyć na spotkanie 10 września po Mszy św. wieczornej na plebanii.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz.12:00 będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne zbiory. Prosimy działkowców o symboliczne udekorowanie ołtarza tegorocznymi plonami.
  4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.