XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.10.2019r.

1. W piątek 1. listopada uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu Msze św. będą sprawowane wg porządku niedzielnego. Na cmentarzu przy ul. Smętnej modlitwy za zmarłych rozpoczną się o godz. 15:00 przy pomniku Orląt lwowskich.
  2. W dniach 1. i 2. listopada można uzyskać odpust zupełny. Warunki są następujące: spowiedź św. i Komunia św., nawiedzenie kościoła, modlitwa “Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, dowolna modlitwa w intencji Ojca Świętego i wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  3. Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się w intencji zmarłych, zyskają odpust dla zmarłych w czyśćcu cierpiących. Odpust ten w dniach od 1. do 8. listopada jest zupełny, a w inne dni cząstkowy.
  4. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu, a taca przeznaczona będzie na dalsze prace w naszym kościele.
  5. W poniedziałek o 16:30 spotkanie grupy “Z Maryją za rękę”.
  6. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w czwartek o 16:45.
  7. W sobotę 4. listopada spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca: o godz. 8:00 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, o 8:30 – Różaniec, o 9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. W tym dniu również odwiedziny ludzi chorych z posługą duszpasterską.
  8. Dzisiaj o godz. 19:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  9. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  10. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe. Imiona zmarłych prosimy wypisywać w I przypadku (mianowniku). Wypełnione kartki z zaznaczonym adresem prosimy składać do skarbony umieszczonej przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić poczynając od 4. listopada na nabożeństwie o godz. 17:15. Porządek modlitw wypominkowych jest dostępny na tej stronie.