XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.11.2018r.

1. W niedzielę 11. listopada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy na Msze św., które będą sprawowane wg porządku niedzielnego. O godz. 16:00 zapraszamy na koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu naszego chóru parafialnego “Faustinum”.
  2. W poniedziałek 5. XI. o godz. 16:30 Koronka do Krwi Chrystusa, o 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po mszy św. spotkanie wspólnoty Stowarzyszenia w dolnej sali kościoła. We wtorek 6.XI. o godz. 16:30 Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, o godz.18:00 Msza św. w intencjach Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  3. W sobotę 10. listopada o godz. 16:00 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza: rozpocznie się nabożeństwem Słowa Bożego w kościele, a następnie spotkanie w dolnej sali kościoła. Zapraszamy na to spotkanie również rodziców członków Liturgicznej Służby Ołtarza.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę o godz. 19:00.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się na nabożeństwie o godz.17:15. Wypominki możemy składać do skarbony umieszczonej przed ołtarzem Najświętszej Maryi Panny. Grafik modlitw wypominkowych dostępny jest pod tym linkiem.