XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.11.2018r.

1. Uroczystość dzisiejszej, ostatniej już niedzieli w cyklu roku liturgicznego jakże wymownie stawia nam przed oczy prawdę, iż na końcu czasów staje Jezus Chrystus – Król Wszechświata. Niech Jego Panowanie, Jego Królestwo głęboko przeniknie nasze życie.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent – czas, który ma nas przygotować do świąt Bożego Narodzenia i do naszego spotkania ze Zbawicielem w wieczności.
  3. W Adwencie poczynając od najbliższej niedzieli, będziemy rozprowadzali po wszystkich Mszach św. opłatki wigilijne oraz świece Caritas. Ofiary złożone z opłatków będą przeznaczone na dalsze prace budowlane w naszym kościele, a dochód ze sprzedaży świec na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  4. W pierwszą niedzielę adwentu (2. grudnia) rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które poprowadzi o. Mariusz Simonicz – redemptorysta.
  5. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej i liderów grup modlitewnych.
  6. W pierwszą sobotę grudnia (1.XII) spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. O godz. 8:oo – Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny, o 8:30 – Różaniec, o godz.9:00 – Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Tego dnia w godzinach dopołudniowych odwiedziny ludzi chorych z posługą sakramentalną.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszym kościele cykl comiesięcznych spotkań dla małżeństw pt. “Randka Małżeńska”. Szczegóły odnośnie terminów i tematów spotkań znajdują się na plakacie.