BOŻE NARODZENIE – 2020r .

1. Wszystkim parafianom i gościom składamy życzenia zdrowych, pogodnych, pełnych miłości i ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Niech światło Chrystusa rozświetla wszelkie mroki codzienności, a wiara w Jego miłość i obecność wśród nas, niech będzie źródłem radości, pokoju i szczęścia.
  2. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego ( z wyjątkiem Mszy św. o godz.7:00 w pierwszy dzień świąt). Tradycyjnie taca z drugiego dnia świąt przeznaczona jest na potrzeby PWT i MWSD we Wrocławiu.
  3. Dziękujemy Czeladnikom św. Józefa za ustawienie choinek w naszym kościele. P. Michałowi Siudzikowi za koncepcję, montaż i ustawienie szopki betlejemskiej i dekoracji świątecznej, członkom LSO i wszystkim którzy pomagali w dekoracji świątecznej naszego kościoła.
  4. Został namalowany nowy obraz dla naszego kościoła przedstawiający ukoronowanie NMP na Królową nieba i ziem