IV NIEDZIELA ADWENTU – 20.12.2020 r.

1. Osoby chcące pomóc w ustawieniu dekoracji bożonarodzeniowej w naszym kościele, zapraszamy we wtorek na godz.10:00.
2. W Wigilię uroczystości Narodzenia Pańskiego Msze św. będą sprawowane rano o godz.7:00 i 9:00. Nie będzie Mszy św. o godz.18:00. W godzinach nocnych zapraszamy na Mszę św. Pasterską, która będzie sprawowana o godz.21:00, 22:30 i 24:00.
3. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. będą sprawowane wg. porządku niedzielnego z jednym wyjątkiem 25 grudnia nie będzie Mszy św. o godz.7:00.

4. Przed ołtarzem św. Faustyny są do nabycia opłatki wigilijne. Dobrowolne ofiary są przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.
5. W tym roku ze względów epidemicznych musimy zrezygnować z dotychczasowej formy odwiedzin duszpasterskich, tradycyjnej kolędy.
We wszystkie dnie kolędy o godz.18:00 w naszym kościele będzie sprawowana msza św. w intencji Parafian mieszkających przy poszczególnych ulicach. W czasie tych mszy św. odmówimy modlitwy z prośbą o błogosławieństwo domu, każda rodzina otrzyma kawałek kredy i kadzidła oraz tekst modlitwy o błogosławieństwo domu. Prosimy o przyniesienie w pojemnikach wody którą poświęcimy w czasie Mszy św. Gospodarza domu poprosimy o pokropienie domu, odmówienie modlitwy i napisanie na drzwiach tradycyjnego K+M+B 2021.
Dokładny grafik kolędy podamy w przyszłą niedzielę.