I NIEDZIELA ADWENTU – 1.12.2019r.

1. Msze św. roratnie w dni powszednie adwentu będą sprawowane o godz. 7:00 i 18:00 (dla dzieci).
  2. W przedsionku kościoła członkowie grup modlitewnych rozprowadzają opłatki wigilijne i świece Caritas. Dochód z opłatków przeznaczony jest na dalszą budowę kościoła a ze sprzedaży świec na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  3. Dziękujemy panom ze Wspólnoty Czeladników św. Józefa za przygotowanie wieńca adwentowego.
  4. W poniedziałek o godz. 17:15 Koronka do Krwi Chrystusa, o 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia i Apostolstwa Dobrej Śmierci w dolnej sali kościoła. We wtorek o godz. 17:15 Różaniec do siedmiu boleści Matki Bożej Bolesnej, o godz. 18:00 Msza św. w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  5. Spotkanie grupy “Z Maryją za rękę” w poniedziałek o 17:00.
  6. Nasza parafia jest zarejestrowana w katolickim projekcie NewPastoral. Dzięki temu każdy parafianin może rozpocząć w swoim domu spotkania grupy domowej, zapraszając swoich domowników, znajomych, sąsiadów. Więcej informacji na ten temat na stronie internetowej naszej parafii w zakładce “Grupy domowe“.
  7. W I Piątek grudnia spowiedź św. od 16:00 do 19:00.
  8. W I sobotę grudnia spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. O godz. 8:00 – Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny, o 8:30 – Różaniec, o 9:00 – Msza św. w int. Wspólnoty Żywego Różańca.
  9. W sobotę w godzinach dopołudniowych odwiedziny ludzi chorych przez kapłanów z posługa sakramentalną.
  10. W niedzielę 8. grudnia o godz. 19:00 odbędzie się w naszym kościele modlitwa w duchu Taize. Zapraszamy parafian na wspólną modlitwę.
  11. Dzisiejsza  taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.