II NIEDZIELA ADWENTU – 8.12.2019R

1. Osoby z grup modlitewnych w przedsionku kościoła rozprowadzają opłatki wigilijne, świece Caritas oraz Bożonarodzeniowe Vademecum Katolika – zbiór praktycznych informacji pomocnych w przeżyciu czasu adwentu i Bożego Narodzenia.
  2. Tradycyjnie w II niedzielę Adwentu obchodzimy Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Możemy włączyć się w to dzieło składając ofiary do puszek w ramach zbiórki, która jest prowadzona dziś przed kościołami w całej Polsce. Nasza pomoc dotrze do naszych braci w wierze żyjących za wschodnią granicą naszego kraju.
  3. Dzisiaj o godz. 19:00 odbędzie się w naszym kościele modlitwa w duchu Taize.
  4. W środę 11. grudnia o godz. 19:00 spotkanie dla wolontariuszy Taize z naszej parafii.
  5. W czwartek o godz. 17:00 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.
  6. W niedzielę 15. grudnia po mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  7. W okresie Adwentu Nowenna do Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy będzie odprawiana w środy o godz. 17:30, natomiast Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 17:45.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. prof. Rajmund Pietkiewicz – prorektor Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.
  9. Za tydzień zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.